Usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze Katowice – Oferta Moderator

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy szeroko pojęte naprawy spawalnicze. Dzięki profesjonalnym certyfikatom oraz uprawnieniom ze strony Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) nasi specjaliści poradzą sobie z nawet najmniej konwencjonalnymi zleceniami. Spawanie wózków widłowych to jedna z naszych specjalizacji, co potwierdzić mogą tysiące zadowolonych klientów. Początki działalności przedsiębiorstwa Moderator sięgają 1988 roku, dzięki czemu pochwalić możemy się ponad 30-letnim doświadczeniem oraz potwierdzić solidność naszej marki. W kwestii takiej jak usługi spawalnicze Mikołów jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych z Katowic i województwa śląskiego. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyceniane są indywidualnie oraz realizowane zgodnie z wytycznymi klienta i standardami UDT. 

Usługi spawalnicze Mikołów – Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

Zadowolenie klientów ma dla nas najwyższy priorytet w związku z czym staramy się realizować wszystkie zlecenia i naprawy spawalnicze z zachowaniem najwyższych standardów. Wykwalifikowana kadra specjalistów posiada także specjalistyczne uprawniania UDT, dzięki którym podejmować możemy się modernizacji wózków widłowych. Zdajemy sobie sprawę, iż rozwiązania dopasowane w pełni do specyfiki branży i indywidualnych potrzeb są dużo skuteczniejsze i wydajniejsze. Do tej pory zaufało nam już setki klientów, a w tym marki takie jak Toyota, Jungheinrich, czy STILL. Na tle konkurencji wyróżniamy się otwartością, wysoką kulturą pracy, nowoczesny sprzętem i wykwalifikowaną kadrą doświadczonych specjalistów. Świadczymy także usługi związane z fachowym doradztwem w zakresie realizowanych zleceń, a ponadto jesteśmy w stanie przygotować niezbędną dokumentację dla UDT.

Czytaj więcej

Spawanie wózków widłowych – Czym dokładnie są uprawnienia UDT?

Urząd Dozoru Technicznego jest instytucją odpowiedzialną za weryfikację oraz kontrolę zgodności stanu technicznego pojazdu z obowiązującymi przepisami prawnymi i wyznaczonymi normami. Spawanie wózków widłowych bez tego rodzaju uprawnień jest po prostu niezgodne z prawem, które zobowiązuje podmiot importujący, konserwatora technicznego oraz użytkowników do przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Nasi pracownicy przeszli odpowiednie szkolenia oraz uzyskali stosowne certyfikaty i uprawnienia, dzięki mogą przepisowo realizować naprawy spawalnicze wózków widłowych. Możemy dzięki temu także zaoferować usługi związane z regeneracją części takich jak maszty, tłoczyska, elementy zawieszenia, ramy, kabiny, rozdzielacze hydrauliczne czy siłowniki. W wielu przypadkach może okazać się to dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż wymiana elementu na nowy. Wbrew pozorom przepisy dotyczące ingerowania w konstrukcję wózków widłowych są niezwykle restrykcyjne, ponieważ nawet tak trywialne modernizacje jak montaż dodatkowej lampki wymagają przygotowania odpowiedniej dokumentacji technicznej. Wykwalifikowana kadra Moderator od wielu lat zajmuje się przeglądami, konserwacją oraz opieką pogwarancyjną wózków widłowych wiodących marek.