Serwis baterii trakcyjnych

Serwis baterii trakcyjnych Katowice

W momencie, gdy bateria trakcyjna zasilająca wózek traci swoje właściwości, przestając pracować z odpowiednią wydajnością, nieoceniona okazuje się wiedza oraz wsparcie doświadczonych specjalistów. Profesjonalnie wykonany serwis baterii trakcyjnych do wózków widłowych, który wykonujemy na terenie Katowic, pozwala przywrócić parametry użytkowe ogniwa, usunąć ewentualne usterki oraz wydłużyć cykl życia akumulatora nawet o kilka lat.

Kiedy serwis baterii trakcyjnych okazuje się niezbędny?

Przyczyn, które mogą prowadzić do uszkodzenia  baterii trakcyjnej, jest wiele, choć zdecydowana większość awarii, z którymi mierzmy się na co dzień, wynika z nieprawidłowej eksploatacji tego rodzaju ogniw. Tylko sprawna i działająca bez zarzutów bateria gwarantuje niezawodną i bezpieczną pracę z wykorzystaniem wózka widłowego, dlatego tak ważna jest prawidłowa obsługa, sprowadzająca się m.in. Do regularnej wymiany wody destylowanej oraz unikania ładowania akumulatora „na sucho”.

Czytaj więcej

Co obejmują usługi serwisowe w firmie Moderator?

Wykonywany przez nas serwis baterii trakcyjnych w Katowicach łączy indywidualne podejście doświadczonych specjalistów z szerokim zakresem usług. W ramach wykonywanych modernizacji oferujemy szereg czynności naprawczych jak m.in.:

– dokładne sprawdzanie stanu baterii połączone z wymianą uszkodzonych ogniw,
– kontrola połączeń pomiędzy baterią a elementami układu zasilania wózka widłowego,
– monitorowanie układu napowietrzania,
– neutralizacja oraz odsysanie cieczy z obudowy baterii,
– czyszczenie mostków połączeniowych,
– diagnozowanie gęstości oraz poziomu elektrolitu wraz z ewentualnym uzupełnieniem,
– sprawdzenie trwałości połączeń śrubowych,

a także wiele innych czynności serwisowych, które pozwalają nam przywracać wysoką sprawność baterii trakcyjnych, co eliminuje konieczność kosztownej wymiany oraz pozwala do minimum ograniczyć przestoje w pracy wózków widłowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Moderator to gwarancja wieloletniego doświadczenia oraz eksperckiej wiedzy. Serwis baterii trakcyjnych do wózków widłowych realizowany jest przez nas terminowo i profesjonalnie, udzielając gwarancji na wykonane prace serwisowe i części zamienne. Szybka reakcja na zgłoszoną usterkę pozwala nam sprawnie usuwać awarie, co skraca przestój w pracy i minimalizuje straty po stronie przedsiębiorstwa. Dzięki naszym szerokim kontaktom i pozycji na rynku jesteśmy w stanie dopasować jakość świadczonych usług do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wyceny interesujących Państwa usług.