Sprzedaż baterii trakcyjnych

Baterie trakcyjne do wózków widłowych przodujących marek

Wózki widłowe z akumulatorami doskonale sprawdzają się w zamkniętych magazynach, ponieważ nie emitują żadnych spalin. Charakteryzują się też cichą, wydajną pracą. Aby służyły jak najdłużej i z odpowiednią efektywnością, powinny zostać wyposażone w wysokiej jakości baterie trakcyjne do wózków widłowych Katowice są miastem, które może skorzystać z naszej oferty w tym zakresie. Posiadamy bowiem produkty doskonale przystosowane do intensywnej eksploatacji. 

Akumulatory składają się z ogniw trakcyjnych, które łączy się ze sobą łącznikami elastycznymi albo  ołowianymi. Całość pokrywa trwała blacha stalowa, do której wlewa się najczęściej płynny elektrolit, choć istnieją też modele wykorzystujące elektrolit w żelu. Baterie trakcyjne do wózków zabezpiecza się dodatkowo zgrzewaniem wieczka, sworzniami oraz tulejami wykonanymi z gumy. W ten sposób gwarantuje się szczelność akumulatora.

Dlatego jakość komponentów ma szczególne znaczenie. Jeśli produkt został źle zaprojektowany lub zastosowano w nim poślednie materiały, może okazać się awaryjny bądź nietrwały. Przeciętny akumulator nadaje się do 1500-2000 cykli ładowania. Dobrze też, jeśli jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a jego skrzynia niewrażliwa na korozję. Zagwarantować to mogą jedynie zaufani producenci baterii trakcyjnych do wózków, tacy jak Midac oraz Hawker. Ich akumulatory znajdują się w naszym asortymencie.

Czytaj więcej

Baterie trakcyjne do wózków po regeneracji

Sprzedajemy też pojedyncze ogniwa i baterie używane. Są one poddawane procesowi regeneracji. To sprawia, że baterie trakcyjne do wózków widłowych nadają się do dalszej bezproblemowej eksploatacji, a ich sprawność nie spada poniżej 70-80%. Zakup odnowionego urządzenia nie nadwyręży budżetu nawet najmniejszego przedsiębiorstwa.

Baterie i pozostały sprzęt do wózków widłowych

Dysponujemy wszystkim, co jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania widlaków. Mowa nie tylko o akumulatorach, ale też łącznikach ogniw, układzie centralnego uzupełniania elektrolitu czy systemach mieszania elektrolitu podczas ładowania baterii trakcyjnej do wózków widłowych. Są one dostępne w atrakcyjnie niskiej cenie. Jednorazowy zakup pozwala więc na funkcjonowanie pojazdu przez możliwie najdłuższy czas.

Jeśli interesują Państwa pojemne i niezawodne baterie trakcyjne do wózków widłowych Katowice mają do nich nieograniczony dostęp. Zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Podczas rozmowy odpowiemy na każde pytanie dotyczące oferty.