Sprzedaż wózków widłowych

Sprzedaż wózków widłowych

Wiedza, jaką zdobyliśmy podczas wielu lat pracy pozwala nam dobrać optymalny sprzęt do zakresu i warunków pracy. Klient może mieć pewność, że otrzymuje rozwiązanie dokładnie dopasowane do jego potrzeb, zarówno jeśli chodzi o wózki nowe, jak i używane. 

Sprzedaż wózków widłowych Katowice – Oferta Moderator

W asortymencie naszej firmy znaleźć można nie tylko nowe, ale także i używane modele wózków widłowych, które są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Ze względu na duże zróżnicowanie możliwości technicznych poszczególnych modeli zachęcamy do skorzystania z naszej dedykowanej wyszukiwarki. Pozwala to na znalezienie optymalnego rozwiązania na podstawie parametrów takich jak:

– zakres udźwigu
– zakres wysokości podnoszenia
– obecność prostownika
– rodzaj opon (np. pneumatyczne lub superelastyczne)
– rodzaj masztu (np. TRIPLEX, TELE, NIHO)
– typ napędu (np. gaz, diesel, elektryczny itp.)

W przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności z dobraniem optymalnego urządzenia zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo e-mailowego z działem sprzedaży. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie szeroką gamę profesjonalnych usług i rozwiązań. Zaufały nam już tysiące klientów działających wielu gałęziach gospodarki (przemysł, produkcja, handel, usługi itp.). Solidność naszej marki potwierdzić może także wysokokwalifikowana kadra pracowników, która od lat służy naszym klientom fachowym doradztwem. Sprzedaż używanych wózków widłowych to nasza specjalność, co potwierdzić mogą setki zadowolonych klientów. Celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji (np. wyceny) zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Czytaj więcej

Używane wózki widłowe Katowice – Jakie są rodzaje?

W zależności od rodzaju zastosowanego napędu wózki widłowe podzielić można na następujące 3 rodzaje:

– z napędem ręcznym (zwane często wózkami paletowymi)
– z napędem spalinowym (napędzane benzyną, olejem, gazem LPG albo sprężonym gazem ziemnym)
– z napędem elektrycznym (zasilane akumulatorami, nie emitują żadnych spalin)

Wózki widłowe podzielić można także ze względu na budowę, a co za tym idzie przeznaczenia. Do najczęściej występujących rodzajów zaliczyć można pojazdy widłowe:

– z masztem wewnętrznym (umożliwiają podnoszenie ładunków na wyższe półki)
– czołowe (do przenoszenia ładunków z przodu, ale bez podnoszenia)
– boczne jednostronne lub dwustronne (podnośnik jest z boku nie od frontu)

Dobranie odpowiedniego rozwiązania do indywidualnych potrzeb to świetny sposób na przyśpieszenie oraz zwiększenie efektywności pracy fizycznej (np. przy załadunkach, rozładunkach lub obsłudze magazynowej). Używane wózki widłowe na sprzedaż dostępne w ofercie Moderator zostały starannie sprawdzone przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia ze strony Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), dzięki czemu nie trzeba martwić się skomplikowaną dokumentacją techniczną. Ponadto zajmujemy się także serwisowaniem oraz modernizowaniem wózków widłowych, dzięki czemu nie musisz martwić się szukaniem kompetentnego konserwatora technicznego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jakiekolwiek ingerencje w konstrukcję wózka (np. skrócenie masztu, montaż oświetlenia lub hydrauliki) wymagają przygotowania odpowiedniej dokumentacji oraz zlecenia realizacji certyfikowanemu specjaliście.