Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych

Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne technologie, nowoczesne narzędzia oraz doskonałe kwalifikacje pracowników – firma Moderator to sprawdzony partner, który świadczy profesjonalne usługi serwisowe w bardzo szerokim zakresie.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, oferujemy profesjonalną opiekę serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania przeglądów konserwacyjnych UDT, a także przygotowywania wózków do odbioru UDT. Nasza wykwalifikowana kadra jest do dyspozycji klientów i zawsze oferuje profesjonalne doradztwo.

Modernizacja wózków

Posiadamy możliwości techniczne oraz uprawnienia do dokonywania zmian konstrukcyjnych wózków widłowych, jak skracanie masztów, montaż hydrauliki pod dodatkowy osprzęt, montaż dodatkowego oświetlenia, czy elektronicznych elementów sterowania. W zakresie prac modernizacyjnych znajduje się również przygotowanie pełnej dokumentacji technicznej uzgodnionej z Urzędem Dozoru Technicznego.

Serwis wózków widłowych Katowice – Co obejmuje oferta Moderator?

Moderator to profesjonalny serwis wózków widłowych, który od ponad 30 lat zajmuje się naprawą tego rodzaju urządzeń. Kompleksowa oferta naszej firmy obejmuje m.in.:

– profesjonalną opiekę serwisową
– przeglądy konserwacyjne zgodne ze standardami UDT
– przygotowanie wózków do obioru UDT
– profesjonalne doradztwo i pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji technicznej
– naprawę albo wymianę opon, wideł i baterii trakcyjnych itp
– regenerację części (np. rozdzielaczy hydraulicznych, masztów, siłowników, podzespołów elektronicznych, tłoczysk i zawieszenia i wiele innych)

Dzięki odpowiednim uprawnieniom UDT realizujemy także naprawy spawalnicze wózków widłowych oraz podejmujemy się modernizacji starszych urządzeń. Nasza wykwalifikowana kadra charakteryzuje się wysokim poziomem wiedzy, który w połączeniu z profesjonalnymi i nowoczesnymi narzędziami pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług. Dzięki pomocy naszych specjalistów można przykładowo skrócić lub wydłużyć maszt albo zlecić montaż hydrauliki pod dodatkowy osprzęt. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nawet tak trywialne modernizacje jak zamontowanie dodatkowego oświetlenia wymagają odpowiednich uprawnień. Dzięki pomocy naszych wykwalifikowanych specjalistów nie trzeba tracić cennego czasu na weryfikowanie zgodności i poprawności dokumentów wymaganych przez UDT.

Czytaj więcej

Serwis wózków widłowych śląskie – Dlaczego my?

Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyceniane są indywidualnie, dzięki czemu nie trzeba przepłacać za niepotrzebne usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby naprawa przeprowadzona została szybko, terminowo i fachowo, co pozwala zminimalizować straty związane z awarią pojazdu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oferujemy także wynajmem wózków widłowych, dzięki czemu nie trzeba martwić się opóźnieniami lub bezczynnymi operatorami. Serwis wózków widłowych Moderator to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm i przedsiębiorstw z województwa śląskiego, które jest jednym z najbardziej uprzemysłowionych obszarów w całym kraju.

Naprawa wózków widłowych Katowice – Czym są uprawnienia UDT?

W kwestii takiej jak naprawa wózków widłowych śląskie województwo podobnie jak wszystkie pozostałe podlega pod obowiązujące przepisy prawne w zakresie dozoru technicznego urządzeń jezdniowo-podnośnikowych z napędem mechanicznym. W praktyce oznacza to, iż firmy zajmujące się importem wózków widłowych zobligowane są do składania precyzyjnych wniosków dotyczących liczby oraz rodzaju urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego (UDT). Ponadto użytkownicy zobowiązani są do zarejestrowania oraz zgłoszenia wszystkich użytkowanych pojazdów widłowych i przestrzegania wytycznych UDT związanych z konserwacją i eksploatacją urządzeń.

Wspomniane w tytule uprawnienia UDT dotyczą przede wszystkim konserwatorów (techników serwisowych), ale także samych operatorów, którzy nie mogą bez nich legalnie obsługiwać wózka widłowego. Moderator to profesjonalne przedsiębiorstwo usługowo-handlowe, które posiada wszelkie niezbędne uprawnienia UDT w zakresie konserwacji oraz przygotowania wózków do obioru UDT. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu świadczymy także usługi związane z doradztwem w tym zakresie (np. pomoc z przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji technicznej). Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm zainteresowanych okresowym przeglądem, jak i przedsiębiorstw, które chciałyby zmodernizować swoją flotę wózków widłowych. W kwestii takiej jak naprawa wózków widłowych Mikołów jest miastem, na którego terenie mieści się nasz serwis.

Serwis wózków widłowych Mikołów – Gdzie mieści się nasza siedziba?

Główna siedziba naszej firmy położona jest przy ulicy Rybnickiej 110 w śląskim Mikołowie. Z Katowic najprościej oraz najszybciej dojechać można do nas drogą krajową nr 81. Jadąc autostradą A4, wystarczy zaś zjechać za Rudą Śląską na DK 44 i podążać tą trasą aż do Mikołowa. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub trudności z dojazdem zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.