Części zamienne do wózków widłowych

Części zamienne do wózków widłowych

Doskonale zaopatrzony magazyn i bardzo krótki czas oczekiwania na podzespoły pozwala naszemu serwisowi na błyskawiczną reakcję, aby zaoszczędzić Państwa czas.

Części zamienne

Nie koncentrujemy się wyłącznie na dobrych cenach, ale również na wyjątkowej jakości oferowanych części. Dzięki temu nasi klienci mogą polegać na naszych produktach, sprzedawanych w konkurencyjnych cenach i dostarczanych niezwłocznie z naszego magazynu. Jeżeli jakaś część nie jest dostępna w naszym magazynie, określimy czas jej dostawy i terminowo realizujemy zamówienie.

Zaufanie i zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze, dlatego dbamy, aby dostarczać rozwiązania, na których odbiorcy mogą polegać, w konkurencyjnych cenach.

Pracownicy działu obsługi klienta zapewniają fachowe i skuteczne doradztwo, profesjonalny serwis, szybką dostawę wyposażenia oraz części zamiennych do dowolnego rodzaju maszyn i urządzeń oferowanych przez firmę.

Opony przemysłowe

Firma Moderator jest autoryzowanym dealerem opon przemysłowych CONTINENTAL, niekwestionowanego lidera wśród producentów ogumienia. Posiadamy prasę stacjonarną oraz mobilną, pozwalającą przekuć opony u klienta.

Widły

Od jakości elementów nośnych uzależnione jest bezpieczeństwo i komfort pracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo widły firmy Vetter, jednego z liderów w produkcji niezawodnych wideł.

Baterie trakcyjne

Zapotrzebowanie elektrycznych wózków widłowych na energię to poważne wyzwanie dla producentów baterii trakcyjnych. Tu również stawiamy tylko na najlepsze rozwiązania. Oferujemy niezawodne akumulatory Midac oraz Hawker. W naszej ofercie znajdziecie również Państwo ogniwa baterii, łączniki ogniw, prostowniki, systemy centralnego uzupeniania elektrolitu oraz mieszania elektrolitu podczas ładowania baterii trakcyjnej.

Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych ogniw oraz całych baterii używanych, lub po regeneracji na bardzo kożystnych warunkach. Ich sprawność wynosi 70 do 80 procent.

Regeneracja części

W celu zredukowania kosztów napraw wózków widłowych niektóre z części regenerujemy w naszym warsztacie. Zajmujemy się regeneracją rozdzielaczy hydraulicznych, masztów, siłowników, tłoczysk, zaiweszeń itp.

Regenerujemy także podzespoły elektroniczne, jak sterowniki, falowniki, płyty oświetleniowe i inne.

Części zamienne do wózków widłowych

Warunkiem wieloletniej niezawodnej pracy maszyn i pojazdów przemysłowych, obok profesjonalnego serwisu, jest dostęp do wysokiej klasy części oraz podzespołów. W firmie Moderator doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, oferując markowe części zamienne do wózków widłowych, osprzęt oraz akcesoria. Bogate doświadczenie oraz rozległa wiedza na temat konstrukcji tego rodzaju pojazdów pozwalają nam zapewniać pełne wsparcie właścicielom, oraz  użytkownikom maszyn wszystkich najpopularniejszych marek.

Wyróżniają nas:

– doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej obecności na rynku,
– szeroki asortyment komponentów i podzespołów,
– sprawny system dostaw oraz przystępne ceny.

Czytaj więcej

Części zamienne do wózków widłowych – Katowice, Mikołów

Dążąc do zapewnienia profesjonalnego wsparcia firmom wykorzystującym wózki widłowe w codziennej pracy, naszą ofertę stworzyliśmy w oparciu o części renomowanych producentów. W swoim asortymencie posiadamy zarówno oryginalne, jak i zamienne części do wózków widłowych, w tym m.in.:

– podzespoły do silników oraz układów napędowych,
– elementy instalacji elektrycznej,
– baterie i akumulatory,
– części do zapłonów,
– komponenty układu chłodzenia,
– wymienne podzespoły do przekładni, hamulców oraz układu zawieszenia,
– części zamienne do hydrauliki,

a także wiele innych komponentów do wózków wszystkich najpopularniejszych marek, m.in. Still, Linde, Komatsu, Toyota, Jungheinrich, Heli oraz wielu innych.

Kompleksowa obsługa i szybka realizacja

Zdecydowaną większość części zamiennych oraz podzespołów posiadamy na miejscu w naszych bogato zaopatrzonych magazynach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać części zamienne do wózków widłowych w Mikołowie oraz Katowicach w sposób szybki i w pełni bezproblemowy. Jeśli niezbędnego elementu nie posiadamy na stanie, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie go dla Państwa zamówić lub dostarczyć zamiennik o identycznych parametrach, często w korzystniejszej cenie.

Osprzęt i akcesoria do wózków widłowych

Oprócz bogatej gamy części zamiennych oferujemy również szeroki wybór markowego osprzętu, rozszerzającego funkcjonalność wózków widłowych. Chwytaki, przesuwy boczne, widły oraz obrotnice, to zaledwie niektóre z wielu akcesoriów, które jesteśmy w stanie Państwu zaproponować. Nasza wiedza oraz wieloletnia obecność na rynku to gwarancja wsparcia, oraz doradztwa na najwyższym poziomie. Zapraszamy do stałej współpracy w zakresie serwisu wózków widłowych. Szczegółowych informacji chętnie udzielimy po skontaktowaniu się z naszym biurem.