Gdzie szukać części zamiennych do wózków widłowych?

Wysokiej jakości komponenty składające się na wózek widłowy podlegają nieraz intensywnej eksploatacji. A to wymusza w pewnej perspektywie czasu wymianę ich na nowe. Części zamienne do wózków widłowych w niektórych przypadkach zamawia się bezpośrednio u producenta. Wiele marek decyduje się jednak na współpracę ze sprawdzonymi dystrybutorami, którzy znają lokalny rynek. Dlatego warto przyjrzeć się temu, co mamy do zaoferowania dzięki znakomitym kontaktom ze światowymi producentami.

Jakie części zamienne do wózków widłowych mogą się przydać?

W praktyce każdy element jest narażony na niszczenie wskutek użytkowania. Oczywiście najprędzej ulegają uszkodzeniom części najczęściej wykorzystywane i mało chronione. Dobrym przykładem są widły. Choć tworzy się je z wysokogatunkowych materiałów, to po pewnym czasie tracą na swojej wytrzymałości. Niespodziewane wypadki również mogą obniżyć ich parametry. Jeśli chodzi o wózki widłowe, części zamienne pod postacią wideł cieszą się największym zainteresowaniem.

Oprócz tego dość często zamawia się baterie trakcyjne. Z biegiem czasu zmniejsza się ich sprawność, od której zależy wydajność pracy. Zakłada się, że wymiana baterii trakcyjnej powinna odbywać się raz na 5 lat. Okres ten da się wydłużyć poprzez zabiegi regeneracyjne do 10 lat.

W naszej ofercie można też znaleźć części do zapłonów, podzespoły silników, komponenty układów napędowych oraz chłodzenia, opony, elementy instalacji elektrycznej oraz wiele innych.

Jak dobrać części zamienne do wózków widłowych?

Dobór jest na szczęście bardzo prosty. Wystarczy kierować się marką wózka widłowego. Tylko oryginalne produkty dają gwarancję kompatybilności. Dlatego do naszego asortymentu trafiają wyłącznie markowe części. Wśród producentów, z którymi współpracujemy, znajdują się m.in. Continental, Vetter, Midac czy Hawker. Oprócz tego mamy elementy do wózków widłowych marki Still, Linde, Toyota, Heli i innych.

Ile powinny kosztować części zamienne do wózków widłowych?

Oryginalne części nie muszą kosztować fortuny. Wręcz przeciwnie. Powinny być dostępne w przystępnej cenie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby produkty nie nadwyrężały firmowego budżetu naszych klientów. W kwestii takiej, jak wózki widłowe części można nabyć bardzo dobrej cenie. Zwracamy przy okazji uwagę na możliwość zakupienia tańszych, zregenerowanych baterii trakcyjnych, których sprawność wynosi 70-80%.

Nasza oferta części zamiennych do wózków widłowych

Odpowiadamy na zapotrzebowania klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości, markowych elementów do wózków widłowych. Nasz sklep wyróżnia się nie tylko szeroką ofertą, ale też atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu można tanio wyposażyć każdy wózek widłowy. Części zamienne w ofercie firmy Moderator z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania.

Z przyjemnością pomożemy w wyborze produktu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podczas rozmowy odpowiemy też na każde pytanie związane z wózkami widłowymi i częściami zamiennymi.

Udostępnij:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp