Urządzenie do przemieszczania kręgów blachy

W zamyśle Klienta, konieczne było skrócenie czasu poswięcanego na wymiane kręgów blach na linii cięcia. Była potrzeba, nie było konkretnego rozwiązania... Wymyśliliśmi, zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy maszynę. która spełna zadanie a jednocześnie mieści się na bardzo ograniczonym miejscu w całym ciągu maszyn już istniejących. W efekcie czas operacji wymiany kręgów skrócił się z kilkudziesięciu do kilku minut, co ma przełożenie na znaczne zwiększenie produkcji i wymierne korzyści finansowe. Spełniliśmy oczekiwania Klienta zyskując opinię zaufanego producenta, co poskutkowało kolejnymi wyzwaniami postawionymi przed naszymi konstruktorami, zapraszam do dalszej części opisu, tam znajdziecie państwo galerię urządzenia...

galeria

Pryczepa do transportu maszyn

Ma potzreby usług, które wykonujemy, zbudowaliśmy przyczepę do transportu maszyn o nośności 80000 kg. Przyczepa ma różne opcje skrętu, jedna oś skrętna, dwie osie skrętne... Zapraszamy do galerii.

galeria

Urządzenie do selekcji blach

Maszyna służy do selekcji blach podczas procesu cięcia. Wadliwe arkusze, wychwytywane przez czujniki, usuwane były ręcznie co wiązało się z koniecznością zwolnienia lub zatrzymania linii oraz angażowało pracowników. Przebudowaliśmy fragment linii montując urzącdzenie, które po otrzymaniu sygnału z systemu czujników, samoczynnie powoduje "otwarcie" taśmy transportującej arkusze i zrzut wadliwych arkuszy do miejsca paletowego. Całośc była zbudowana wg założeń Klienta i naszego pomysłu. Finalnie powstała maszyna, która znacząco poprawiła wydajość linii produkcyjnej. Zapraszamy do dalszej części opisu, tam znajdziecie Państwo galerię urządzenia...

galeria

Obrotnica do pakietów blach

Założenia Klienta były prawdziwym wyzwaniem. Byliśmy jedną z kilku firm biorących udział w projektowaniu urządzenia. Tylko my sprostaliśmy założeniom... Maszyna ma służyć do obracania pakietów blach. Bardzo restrykcyjne wytyczne odnośnie precyzji z jaką ma działać urządzenie we współpracy z istniejącą linią produkcyjną  pozwoliło nam po raz kolejny wykazać się wiedzą, doświadczeniem i przewagą nad innymi oferentami. Stworzyliśmy projekt, który jest już uruchomiony a po testach potwierdiło się, że sprostaliśmy zadaniu , które wydawało się niemożliwe do osiągnięcia... Zapraszam do galerii, zobaczą tam Państwo postęp prac.

galeria

Magazyn mobilny

Na bazie kontenera morskiego zbudowaliśmy magazyn mobilny wyposażony w specjalnie zbudowane przyczepy do transportu belek zaporowych używanych w razie zagrożenia powodziowego.

galeria